Õige padja valimine magamisasendi järgi

Padi, mis ei toesta Sinu kaela õigesti, võib olla algus kaela- ja seljavalude tekkimiseks. Isegi, kui Sa ei kannata kroonilise kaelavalu all, on õige padja valimine olulise tähtsusega Sinu unekvaliteedis. Kuid kuidas teada, milline padi on sobilik just Sinu magamisasendile?

Kõige olulisem on jälgida, et padi toestaks Sinu naturaalset C-kurvi pea ja selja vahel kaelal. See ei tohiks olla kuidagi pinges. Inimeste magamisharjumused on erinevad, mistõttu tuleks valida see just magamisasendi järgi. Toomegi välja sobilikud padjad erinevatele magamisasenditele.

Kõhuli magajale

Kõhuli magades tuleks valida madal ja pehme padi, mis toetaks pead ja selgroogu õiges asendis.

Delux Dreams DAUNLUX 50x60cm

DAUNLUX 50×60 cm sobib väga hästi just kõhuli magamiseks, kuna on madal ja pehme. See on valmistatud innovaatilisest materjalist, mis on isegi udusulgedest pehmem ja kergem ning ei hakka kunagi läbi kanga välja tulema. Daunlux on hüpoallergiline, hingav, tolmulesta vaba ja kergelt pestav.

Delux Dreams ERGO

Luksuslik ERGO, sobib samuti väga hästi kõhuli magamiseks, kuna padja sees asetsevad kolm tepitud paneeli, mis on eemaldatavad ja pestavad. Paneelide abil saab reguleerida kiirelt ja mugavalt padja kõrgust. Seega, kui algselt on see liiga kõrge, saab seda mugavalt madalamaks teha. Padja ümber olev tepitud kott on siidpehmest Lyocell satiinkangast. Sobib suurepäraselt ka lastele.

Külili magajale

Külili magades on oluline, et padi toetaks su pead ja kaela nii, et selgroog oleks sirge. Seega tuleks valida pigem jäigem ja kõrgem padi vastavalt õla laiusele.

Delux Dreams LIBLIKAS M ja L

Üks klientide lemmikpatju, Liblikas on välja töötatud nii, et see pakuks peale, kaelale ja õlgadele optimaalset tuge ning lõdvestaks lihaseid. Padja eriline kuju on eriti mugav külili magamiseks. Patja Liblikas on saadaval kahe erineva kõrgusega vastavalt õlgade laiusele.

Delux Dreams BENTLEY

Luksuslik BENTLEY padi sobib ideaalselt külili magajatele, kuna on kõrgem ja tugevam kui teised padjad meie valikust. Padja koostises on Tencel kiud, mis tagab eriti hea niiskusimavuse. Külgedel olevate õhukanalite kaudu pääseb õhk ja niiskus vabalt liikuma ning padi püsib kuivana.

Kombineeritud magajatele

Kui vahetatakse magamise ajal tihti asendit, siis on oluline valida keskmise pehmuse ja kõrgusega padi, mis kohandub magamisasendiga.

Delux Dreams AIR

Padi AIR on keskmise kõrgusega ning sobib nii kõhuli, selili kui ka külili magajatele. Sisus kasutatud Tencel kiud imab endasse tekkinud niiskuse ning padja küljel olev võrk aitab seda välja juhtida. Tänu sellele jääb padi magamise ajal soojaks ja kuivaks, tagades rahuliku une. MicroTencel kangas on naha vastas mõnusalt pehme ja jahe.

Delux Dreams JAGUAR

Jaguar

Luksuslik JAGUAR on mõnusa pehme tunnetuse ning keskmise kõrgusega. Padjal olev puuvillane kate sobib hästi tundlikule nahale. Sisu on erladi pakitud ning pealisümbrist saab eemaldada ning pesta.

Meie salongis on võimalik kõiki patju proovida. Asetades padi salongis voodile ning lebades mõne aja, aitab veenduda, kas see on Sinu magamisharjumustele sobilik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga