ETTEVÕTE

Tere tulemast Luxury Dreamsi kaunisse magamistoa maailma!

Luxury Dreams

Firma asutaja Jaanika Õunpuu sõnul keskenduvad nad toodetele, mis mõjutavad inimese igapäevast heaolu. Meie missiooniks on pakkuda klientidele stiilset, kvaliteetset magamistoa mööblit ja voodiaksessuaare – kõike, mis on vajalik heaks uneks ja puhkuseks.
Meie armastatuim paik on magamistuba, sest imelised elamused ja hea uni saavad alguse just sealt. Öise puhkuseta ei suudaks me oma päevi nautida ja nii sõltubki meie ärkvel oldud aja kvaliteet heast ja kosutavast unest.

Soovime hellitada oma kliente ja pakkuda neile maksimaalset mugavust ja imeliselt hubast atmosfääri. Meile on väga oluline klientide usaldus ja rahulolu, et iga klient tunneks end meie juures teretulnud ning saaks kõik vajaliku oma magamistuppa.

Luxury Dreams hoolib sellest, millist elu Te elate öösel, sest nii olete järgmiseks päevaks palju paremini valmistunud!

“Parem uni – parem elu!”

 

–JAANIKA ÕUNPUU
TEGEVJUHT

ETTEVÕTE

Miks valida Luxury Dreams ?

Parem uni – parem elu!

01

Pakutava mööbli ja voodite disain on ainulaadne – meie regulaarselt uuenev kollektsioon on alati moodne, kaunis ja kvaliteetne.

02

Luxury Dreams pakub keskkonnasõbralikku tippkvaliteeti.

03

Rätseplahendusena valmistatud voodid valmivad meistrite käsitööna ja pannakse kokku koostöös kliendiga. Meil saad ise määrata madratsi pehmuse ning valida sobiva kangamaterjali, värvitoonid, peatsi, jalad ja palju muud. Nii on alati võimalik jõuda täpselt Sinu maitsele ja magamistoa stiilile sobiva lahenduseni.
Magades voodis, mis on valmistatud Sinu järgi, on parim uni garanteeritud. Nii nagu saab tellida autot, kuhu saab lisasid valida, saab meie voodeid kokku komplekteerida ja disainida just kliendile sobivaima. Iga voodi on unikaalne!

04

Täisteenindus salongides. Luxury Dreams salongides nõustavad kliente professionaalsed ja sõbralikud müügikonsultandid, kes aitavad teha parimaid valikuid kliendi soove ja stiili silmas pidades, alustades tellimuse vastuvõtmisest, mööbli disainist kuni transpordi ja paigalduse organiseerimiseni.

05

Hea müügisalongi asukoht – klientidele tasuta parkimine.

06

Müüme tooted otse tehasest kliendile, mis võimaldab meil pakkuda parimat hinnataset ilma vahendustasudeta. Säästate kuni 30%.