Cereria Mollá, käsitööküünlad aastast 1899.

Inspiratsioon

Taimsest vahast valmistatud lõhnaküünlad täidavad Sinu kodu aroomidega, mis on inspireeritud ainulaadsetes mägede aroomides suplevast ja Vahemere tuule poolt hellitatud Hispaaniast. Cereria Mollás töötatakse selle nimel, et edasi anda emotsioone, mida tunti neid tooteid ja aroome luues.

Traditsioonidega ajalugu

Rohkem kui 100 aastat tagasi sai alguse unistus, mida on põlvest põlve edasi antud ja mis on elavam kui eales varem. Cereria Mollá perekond armastab oma tööd, tehes kõike sama armastuse ja tarkusega, mida see 100-aastane traditsioon on endaga kaasas kandnud ning edasi andnud. Endiselt elav traditsioon – säilitatud originaalsed meetodid, mille puhul valmistatakse küünlaid käsitsi, kiirustamata ning ükshaaval, tagades nii ainulaadsed ja kvaliteetsed tooted.

Austus keskkonna vastu

Cereria Mollá käitleb oma tootmisprotsessidest tekkinud jäätmeid (nt. plasti- parfüümijääke) vastutustundlikult ning väldivad seeläbi kahjulike ainete levimist. Nende privileegitud asukoht Sierra de Mariolas võimaldab neil ära kasutada madalat veetemperatuuri, luues tootmismasinate ja tööriistade jahutamiseks suletud veeringet. Kõik tehases tekkinud tooraine jäägid taaskasutatakse katelde soojustootmiseks. Cereria Mollá küünalde vaha on taimse päritoluga, küünlatahid on valmistatud 100% puuvillast ning klaasanumad ja karbid on taaskasutatavad.

Eksklusiivsus ja kvaliteet

Meie Delux Dreamsis soovime toodete näol oma klientidele tagada parimat, mida turul pakkuda on ning Cereria Mollá köitis meie tähelepanu just seetõttu, et nad kasutavad oma toodangu puhul ainult parimaid tooraineid, kõige eksklusiivsemaid lõhnaaineid ning sealjuures suudavad ka keskkonda austada.

Meie Cereria Mollá lõhnavalikute hulgas leidub kõigile midagi:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga