Tootmine

Deluxi tootmises on hoolikalt kontrollitud iga samm, sest kogu töö, alustades kangaste saabumisest, kuni vedrude tootmise, kohalikust puidust valmistatud voodiraamide kokku panemise, kiudude kraasimise, teppimise ja õmblemiseni välja, toimub ühe ja sama katuse all. See kindlustab püsiva kvaliteedi, kiiruse ja parimad hinnad meie klientidele. Kõiki meie vedruvoodeid testitakse põhjalikult, et tagada nende funktsionaalsus ja kvaliteet. Ainult nii saame garanteerida nende mugavuse ja vastupidavuse. Anname pakitud vedrudele ja raamiosadele 25-aastase garantii.

Voodikast

Kvaliteetsel voodikastil peaks olema lippidest põhi. Kõvad, töötlemata puidust lipid lasevad õhul voodi all vabalt liikuda ning see omakorda hoiab madratsi kauem värske ja kuivana. Voodivedrud on amordid, mis moodustavad sileda ja tugeva pinna, millele madrats saab toetuda. Üheskoos moodustavad voodikast, madrats ja kattemadrats keeruka, läbimõeldud süsteemi.

Deluxi vedruvoodi koosneb paljudest vedrusüsteemidest, mis pakuvad maksimaalset tuge ja mugavust ning hingavate materjalide kihid moodustavad parima naturaalse ventilatsioonisüsteemi.

Vedrumadrats

Seljavalu korral seostab enamik inimesi madratsit valides jäikust toestatuse ja pehmust mugavusega. Tegelikult tuleks madratsit valides kindlaks teha, kuidas see teie selgroogu tegelikult toetab. Maksimaalset mugavust ja tuge pakub vaid madrats, mille peal lamades saavad teie lihased lõdvestuda ja mis toetab teie selgroogu nii, et see saab olla loomulikus asendis.

Madratsi ülesanne on kohanduda teie keha järgi nii, et teie selgroog oleks sirge ja saaks lõdvestuda. Kui madrats on liiga kõva, ei ole teie keha sellel õiges asendis ning see omakorda tähendab kehale rohkem pinget ja teile rahutut ööd.

Kattemadrats

Viskoelastikust kattemadratseid kasutatakse enamasti raviasutustes, sest need aitavad leevendada füüsilist pinget. Vaht, mida Deluxi viskoelastist ja lateksist kattemadratsites kasutatakse, reageerib nii survele kui temperatuurile. See ja suur tihedus on omadused, tänu millele tekitavad kattemadratsid erilist kergustunnet.

Voodi valimisel on oluline tulla salongi kohapeale ja proovida voodit oma tvapärases magamisasendis. Meie professionaased teenindajad annavad teile meeleldi nõu, kuidas just teile õige voodi kokku panna.

Tavalised voodid

Kui voodi on liiga kõva

Uuringud kinnitavad, et liiga jäik madrats sunnib keha endaga kohanema. Deluxi madratsiga on lugu vastupidi – see kohandub teie kehaga.

Kui voodi on liiga pehme

Kui madrats on liiga pehme, vajub keha madratsil lohku ja selgroog kaardub ebaloomulikult.

Tavaline madrats

Liiga kõva madrats võib avaldada teie liigestele survet ja põhjustada öist vähkremist – märgitud punase ja oranžiga. Painlikumal madratsil jaguneb keharaskus suuremal pinnal ühtlaselt ja nõnda ei jää liigesed pinge alla. Õige madrats laseb liigestel lõdvestuda – märgitud rohelise ja sinisega.

Deluxi voodid

DELUX mugandub teie keha järgi, toetades teie selgroogu kogu ulatuses, et see saaks puhata kõige loomulikumas ja tervemas asendis. Teie keha toetavad vedrusüsteemid, mis on jagatud tsoonideks. Keha vajub madratsil senikaua, kuni leiab kõige parema toe. Deluxi uusim tehnoloogia aitab teie kehal kõige paremini lõdvestuda.

Kõrgekvaliteediline 7-tsooniga vedrumadrats

Kõrgekvaliteediline 7-tsooniga vedrumadrats kindlustab selle, et teie keha on magades õiges asendis ja saab lõdvestuda. Teie keha vajub madratsil senikaua kuni leiab kõige parema toe.

Delux flexiZONE madrats

Deluxi uusim tehnoloogia, mis on arendatud välja koostöös Jaapani firma MATSUSHITA Industrial Co. Ltd., laseb teie kehal õigesti lõdvestuda, et teie uni oleks kosutav ja rahulik.